Z dala od zgiełku

Wydawnictwo: Da Capo
Joy and Anger
miłość, uczucia, sława
Edyta

Julie Bullard z dala od Hollywood, otoczona dziewiczą przyrodą Luizjany, jest zdana wyłącznie na siebie. Kłopoty z kapryśnymi gwiazdami filmowymi, obawy o przekroczenie budżetu, utarczki na planie. Z całym tym kramem Julie mogłaby sobie poradzić, gdyby nie tragiczne wypadki w ekipie. I gdyby nie tajemniczy mężczyzna, poznany w nietypowych okolicznościach, który coraz bardziej zagraża jej unormowanemu życiu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Kasia | 2012-08-30

Bardzo rzadko czytam takiego typu książki. Na moich półkach przeważają horrory, ale ta wpadła mi w ręce przypadkiem, zaczęłam czytać i byłam bardzo miło zaskoczona. Przeczytałam ją już dwa razy i nigdy mi się nie nudzi. Opisy tego miejsca kuszą by się tam znaleźć, na tym planie filmowym, na jeziorze... wszystko jest tak szczegółowe, że z łatwością można wyobrazić sobie tamten klimat, po prostu cudowny.

nietoperzyca | 2016-09-08
Przeczytana: 28 czerwca 2015