zemsta jest słodka! Jestem sobą!

SPRzEDAŻ OD 27-06-2008! zestaw jest słodka! Dzięki Klubowi Erynii, czyli bogiń zemsty, Merle i jej przyjaciółki pokazują męskiej części świata, gdzie raki zimują. Nie znoszą facetów, którzy oszukują i zdradzają...

książek: 1979
AmyColl | 2011-03-25
Na półkach: Książka, Przeczytane

Ta książka mnie zainteresowała już samym tytułem. Zemsta ma chłopaku, który złamał ci serce... hmm… to naprawdę brzmi słodko. Trafiłam na tę książkę w bibliotece i muszę powiedzieć, że przypadła mi do gustu. Może to dlatego, trochę znalazłam tam siebie w głównej bohaterce. Jest ona dziewczyną, która nigdy nie wybacza ( a przynajmniej nie płci brzydszej, czyli chłopakom ) i gdy coś idzie nie po jej myśli, nie załamuje się, tylko działa. Pomysł, aby zasadzić trawę na dywanie BYŁEGO chłopaka był imponujący i chętnie ( jakby co ) wykorzystam go w realnym życiu. Ale niestety nic nie jest idealne i gdy przychodzi prawdziwa miłość nie jest już tak łatwo, a w końcu nie da się dobrze wykonać zemsty, kiedy łzy zmniejszają twoje pole widzenia. Dlatego Merle chce pomóc przyjaciółce za wszelką cenę… nawet jej szczęścia. Jest tak niedostępne, że nie zauważa, że sama się zakochała. A zakochana bogini zemsty, jest jak otwarta puszka Pandory ;)

Gabriela | 2010-08-19

Bardzo mi się podobała. Trafiłam na nią w księgarni przez przypadek i on tej pory jestem w niej zakochana :)

Bombkazestyropianu | 2014-09-01

Szalona książka o dziewczynie, która nie odpuszcza i mści się na chłopakach, za grzechy, które popełnili. Niektóre jej pomysły są naprawdę bardzo śmieszne. Ale wiadomo, że nic nie trwa wiecznie- Merle się zakochała. Książka jest specyficzna, zwariowana i dość dziwna.

Karla | 2014-12-21

Cudowna :3 Wspaniała historia młodej dziewczyny, która dopiera odkrywa znaczenie słowa "miłość" ^^

Juba | 2010-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2010
| 2011-03-09
Na półkach: 2011, Przeczytane, Moja kolekcja
Przeczytana: 03 marca 2011

Jest to typowa młodzieżówka ale miło od czasu do czasu poczytać o nastolatkach z problemami miłosnymi bez żadnych zdolności magicznych. Zemsta na chłopaku który cię rzucił, niezły pomysł na wyrażenie gniewu, ale czy to najlepsze rozwiązanie? Z tym pytaniem zmierzy się Merle, ucieka ona od miłości ale gdy jedna z jej przyjaciółek ma kłopoty zawsze jej pomaga.Tak spotyka David'a.Chłopaka z różnymi talentami, który nie boi się Merle, dokucza jej ale też pomaga. Dziewczyna ma fajne pomysły na zemsty, mówi co myśli i lubi rządzić.Jeżeli doszliście do wniosku, że ta dwójka poczuje coś do siebie, to macie racje.Jednak czy dziewczyna zaryzykuje i postawi na miłość? Momentami książka doprowadzała mnie do śmiechu, innymi do zastanawiania się co ja bym zrobiła na jej miejscu.
Na koniec powiem że opłaciło mi się wydać resztę kieszonkowego na tę książkę.

KASKAKACHA | 2014-08-19
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

polecam na lato na plażę - klub założony po to by się mścić na niewiernych facetach - ale sposoby jakie znajdują na wykonanie swoich mściwych planów są superanckie polecam nie tylko dziewczynom :-)

Aleksandra | 2014-06-25

Całkiem dobra... dla trzynastoletniej dziewczynki.

| 2013-11-15
Przeczytana: 14 czerwca 2013

pf.............
nie podobało mi się, po prostu

k1i9n9g9a | 2016-11-11
Przeczytana: listopad 2016