Kajakiem przez Afrykę

Tłumaczenie: Jerzy Lisowski
Seria: Naokoło Świata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
Kayak du Gabon au Mozambique
reportaż, Afryka, podróż, kajak, spływ
hunter

Od nadatlantyckich wybrzeży Czarnego Kontynentu do jego brzegów nad Oceanem Indyjskim wiodła trasa kajakowej wyprawy. Prócz wioseł i broni myśliwskiej obydwaj uczestnicy ekspedycji musieli także posiadać zasoby energii, by wyjść zwycięsko ze spotkania z przygodą oczekującą ich na każdym kilometrze drogi. Wyprawa ich trwała ponad rok; samotna wyprawa czytelnika - poprzez karty tej książki - będzie trwać o wiele krócej, niemniej jednak również obfitować będzie w emocje.

źródło opisu: Iskry

źródło okładki: allegro