Rodzina Bzików

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-239-8
ola

Pan Bzik wypieka wybuchowe ciasteczka, pieszczotliwie nazywane wucetami, które Pani Bzikowa połyka w całości. Zdolny Gucio konstruuje bombowe wynalazki, Maja spędza wolny czas w oknie, czytając w myślach przechodniów, a Mały Pykacz nie lubi kiełbasy pieprzowej i gryzie, gdy zapała do kogoś uczuciem. Gdy są razem, to nawet żeglarstwo nie jest im straszne (hmmm... no może troszeczkę). Radę dadzą sobie ze wszystkim, choćby to był nalot kosmicznych obżartuchów. Rodzina Bzików to mądra, wspaniale ilustrowana i przezabawna opowieść, która rozbawi nawet największego ponuraka.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/?str=katalog&str2=ksiazka&ID=0000000535

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/?str=katalog&str2=ksiazka&ID=0000000535

hestia | 2012-11-05
Przeczytana: 11 kwietnia 2007

Najlepsza książka jaką czytałam w przedszkolnych latach!!!
Zawsze chętnie po nią sięgam kiedy mam zły humorek.
Moim zdaniem ta książka sprawi że na twarzy każdego ponurego człowieka pojawi się uśmiech!
Tę książkę poleciła bym każdemu dorosłemu i oczywiście wszystkim dzieciom!

Inori | 2014-06-14

Zabawna książka która każdemu poprawi humor, a już na pewno wszystkim dzieciom.

| 2013-07-07

Śmieszna, cudowna książka przeczytana w dzieciństwie.

Koralina | 2017-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2017