Nieznajomy z pokoju 205

Tłumaczenie: Katarzyna Kasterka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Stranger in room 205
miłość, uczucia
Edyta

Ciemność rozstępowała się przed nim powoli. Właściwie nie miał ochoty jej opuszczać - otulała go niczym przyjazny kokon. Jednak kobiecy głos był tak natarczywy, że zdecydował się uchylić powieki. Zaraz jednak tego pożałował. Ostre światło i otaczająca biel mocno raziły w oczy. Gdzie się znalazł i dlaczego leży w łóżku? Kim jest ta młoda kobieta i po co pyta, jak on się nazywa? Miał w głowie kompletną pustkę. Po chwili uświadomił sobie, że niczego nie pamięta nie tylko z najbliższej przeszłości, ale z całego życia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca