Ametyst i złoto

Tłumaczenie: Halszka Pawłowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magnolia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Amethyst and gold
837264053X
miłość, uczucia
Edyta

Dwudziestopięcioletnia Melisanda Merrick, doktor historii z Nowego Jorku, przyjeżdża do Rio de Janeiro, by dzięki przyznanemu stypendium kontynuować tu badania. Okradziona na plaży, korzysta z życzliwej pomocy niezwkle przystojnego Alexa Robesona - jak się okazuje, właściciela największej firmy jubilerskiej w Brazylii. Alex ma za sobą wiele przelotnych romansów z kobietami, którym zależało wyłącznie na jego pieniądzach i pozycji społecznej. To sprawia, że także znajomość z Melisandą traktuje z wielka rezerwą i brutalnie zrywa z zakochaną dziewczyną. Po pewnym czasie Alex zdaje sobie sprawę, że uczynił wielka krzywdę nie tylko Melisandzie, ale i sobie. Czy wszystko da się jeszcze naprawić?

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2000

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-053-X

Toyyotka | 2015-10-17
Edyta | 2015-07-24