Lato

Wydawnictwo: Harlequin
Hero in Disquise
miłość, uczucia
Edyta

Nosiły niezwykłe imiona – Lato, Wiosna i Jesień – i były tak różne, jak pory roku. Trzy siostry, które wyruszyły z małego miasteczka w Arkansas, by rozpocząć samodzielne życie i spotkać prawdziwą miłość. Kolejne ich losy opisują trzy powieści cyklu „Pory Miłości”. Bohaterka pierwszej powieści, Summer (Lato), która zrezygnowała z marzeń i poznała gorycz zawodu, wiodła beztroskie życie, nie myśląc o przyszłości. Dopiero Derek, który początkowo wydawał się jej nudny i nieciekawy, sprawił, że ponownie uwierzyła w siebie i odkryła, że już nie boi się szczęścia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca