Martynka zajmuje się dziećmi

Cykl: Martynka (tom 1) | Seria: 1
Wydawnictwo: Publicat

Ciekawe i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają, bawią i uczą jej rówieśniczki na całym świecie. Polskim czytelniczkom przygody Martynki opowiada Wanda Chotomska. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: http://www.empik.com/martynka-zajmuje-sie-dziecmi-...»

Monia0420 | 2015-05-17
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Jedna z lepszych książek mojego dzieciństwa.

Sammy | 2013-12-23
Przeczytana: 2006 rok

Jedna z najlepszych książek mojego dzieciństwa :)
Uwielbiałam czytać o przygodach Martynki.

julka | 2015-05-03

Czasami mówimy,że ktoś ma talent do zajmowania się dziećmi,czasami same dzieci mają taki talent,oczywiście najczęściej dziewczynki:-)

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: kwiecień 2010

Rewelacja w literaturze dziecięcej

Chieko_Hana | 2014-01-10

Uwielbiałam ją w dzieciństwie! XD

zdolnedzieci | 2017-02-06

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi: jest to "Martynka". Ola zachwycona jest wyjątkowo naturalną postacią dziewczynki: przeżywa radości i smutki, czasem musi pokonać strach przed nieznanym, zmęczenie czy uporać się ze zmianami w życiu. Martynka żyje bardzo aktywnie - uczy się jeździć konno, pływać, uwielbia zajmować się przydomowym ogrodem, czy spacerować po łące wraz ze swoim nieodłącznym przyjacielem: Pufkiem.
Książka nie jest przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek (chociaż sama z początku odnosiłam takie wrażenie). Praktycznie w każdej części Martynce towarzyszą bracia: Alanek i Jaś, kuzynostwo lub nowo poznani przyjaciele. Jest to niezwykle...

Jula2402 | 2017-04-06
Przeczytana: 05 kwietnia 2017