Zdarzyło się pewnego lata

Seria: Historie Ludzkie
Wydawnictwo: Świat Książki
Fault lines
angel

Merrit Fowler jest przykładną żoną i czułą matką. Bez reszty poświęca się rodzinie, której wymagania z każdym dniem rosną. Pochłonięta obowiązkami, zapomina o sobie, o własnych potrzebach i marzeniach. Jednak tego dziwnego, gorącego lata, kiedy w rodzinie narastają napięcia, Merrit czuje się szczególnie wyczerpana. Ma mętlik w głowie i już sama nie wie, kim jest i co jest dla niej najważniejsze. Nagle spotyka mężczyznę, który odmienia jej życie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: isbn.blox.pl

Paula | 2012-03-22

Czytałam tę książkę baaardzo dawno temu, ale wtedy byłam nią zachwycona i oczarowana.

Marta | 2016-02-27
Przeczytana: 20 grudnia 2000