Bokser

Tłumaczenie: Marian Karwat
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasi ulubieńcy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: AWM
Boxer
83-7250-121-1
bokser, ulubieńcy, czworonogi, psy, pies
flora i fauna
SoOllie

BOKSER-SIŁACZ Z ŁAGODNĄ DUSZĄ I PRZYJAZNYM USPOSOBIENIEM Bokser cechuje się zarówno tolerancją,łagodnym usposobieniem,jak i temperamentem oraz pewnością siebie. Kocha swoją rodzinę i dzielnie jej broni. Aby współżycie z nim było udane,należy go konsekwentnie wychowywać. W książce z serii NASI ULUBIEŃCY autorzy pokazują Państwu,na co należy zwracać uwagę,aby każdy dzień spędzony z naszym...

BOKSER-SIŁACZ Z ŁAGODNĄ DUSZĄ I PRZYJAZNYM USPOSOBIENIEM
Kocha swoją rodzinę i dzielnie jej broni.
Aby współżycie z nim było udane,należy go konsekwentnie wychowywać.
W książce z serii NASI ULUBIEŃCY autorzy pokazują Państwu,na co należy zwracać uwagę,aby każdy dzień spędzony z naszym czworonogiem był udany.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Grazia_czytaninka_ | 2015-01-04