Spaniel

Tłumaczenie: Marian Karwat
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasi ulubieńcy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: AWM
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Cocker
83-7250-123-8
ulubieńcy, czworonogi, psy, pies, spaniel, cocker,
flora i fauna
SoOllie

Spaniel - wesoły, ochoczy towarzysz. Jest sympatycznym, przyjaznym, łatwo adaptującym się, uważnym psem. Należy obecnie do najbardziej ulubionych psów rodzinnych. Pierwotnie hodowano go jaki psa myśliwskiego. Tropienie w runie leśnym ciągle jeszcze sprawia mu nie lada przyjemność. W książce z serii "Nasi ulubieńcy" pokazujemy Państwu, na co należy zwracać uwagę, aby każdy dzień spędzony z...

Spaniel - wesoły, ochoczy towarzysz.
Jest sympatycznym, przyjaznym, łatwo adaptującym się, uważnym psem. Należy obecnie do najbardziej ulubionych psów rodzinnych. Pierwotnie hodowano go jaki psa myśliwskiego. Tropienie w runie leśnym ciągle jeszcze sprawia mu nie lada przyjemność. W książce z serii "Nasi ulubieńcy" pokazujemy Państwu, na co należy zwracać uwagę, aby każdy dzień spędzony z naszym czworonogiem był udany. Ponadto znajdziecie tu praktyczne porady dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz dodatek dla dzieci, który ułatwi naszym dzieciom kontakt z domowym czworonogiem.

źródło okładki: wysylkowo.pl

SoOllie | 2011-02-26
Na półkach: Przeczytane, Mam

To świetny poradnik dotyczący tej rasy :).

Juliab3 | 2011-06-04
Bożena Kowalczuk | 2014-02-07