To się zdarza tylko raz

Tłumaczenie: Krystyna Dobrzyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
5 (14 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
Once for all time
83-7070-264-3
dzasti19

Kiedy Clotilde spotkało nieszczęście, spodziewała się, że w trudnych chwilach z pomocą pospieszy jej narzeczony. Niestety, Beuce całkowicie zawiódł pokładane w nim nadzieje. Czułą opieką otoczył ją natomiast James Thackery, lekarz ze szpitala, w którym pracowała. W sercu Clotilde zrodziło się uczucie do tego szlachetnego człowieka, jednak on wydawał się bardziej zainteresowany inną kobietą...

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1993 (z okładki)

źródło okładki: zdjęcie autorskie - ceylonka

To już stanowczo nie mój typ wrażliwości. Życie Clotilde zawaliło się, straciła rodziców w wypadku, a zaraz potem narzeczony ją opuścił. Ale nie martwcie się, znajdzie się oczywiście przystojny, bogaty pan doktor, który ją pocieszy. No super, pomijając banalność rozwiązania i obowiązkowe romantyczne, szczęśliwe zakończenie, nastąpiło ono jednak trochę za szybko. Jakoś nie mogłam przeżyć tego, że Clotilde momentalnie pozbierała się po nagłej stracie rodziców i z uśmiechem rzuciła w objęcia doktora Thackery'ego. Ja wiem, że to tylko romansidło, ale bez przesady, jakieś pozory autorka mogłaby jednak zachować.

Dalej wszystko przebiegało w stałym rytmie, aż do happy endu.
Oj Betty, trzeba cię czytać na receptę, bo przedawkowanie grozi rozstrojem nerwowym ;) Na ten rok wystarczy Twoich romansideł.

Były święta, ale akurat tej książki nie polecam poszukującym gwiazdkowego klimatu. Czytałam lepsze romansidła z choinką w tle :)

gagatkowa | 2012-04-24
Na półkach: Przeczytane, Harlequin
Przeczytana: 14 lutego 2003

Ten harlequin był wyjątkowo nudny. A takie było przynajmniej moje zdanie po przeczytaniu, będąc nastolatką. Teraz sama doskonale wiem, jakie towarzyszą emocje podczas spotykania wyjątkowo przystojnych lekarzy. A wcale nie ma ich tak mało.

-just- | 2013-07-30

Lekka, łatwa do przewidzenia :)

Małgo Zaremba | 2015-09-06
Na półkach: Przeczytane, 2015