Trudna miłość

Tłumaczenie: Barbara Osuchowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Dark music
miłość, uczucia
Edyta

Annis- młoda, wrażliwa kobieta, podczas wakacji w Grecji spotyka przypadkowo dawnego ukochanego, znanego w świecie muzyka, Raphaela. Ten mężczyzna o gwałtownym usposobieniu nie może, mimo upływu lat, pogodzić się z faktem rozstania. Niezwykłe wydarzenia ponownie łączą ich losy. Czy ich miłość wytrzyma próbę czasu?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Katarzyna Busłowska | 2015-03-02
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 01 marca 2015

Annis to taka typowa mimoza. Nie bierze spraw w swoje ręce. Nie przeszkadzałaby jej rola utrzymanki sławnego muzyka. Nie walczy o to, na czym jej zależy. Woli uciec i schować głowę w piasek. Konfrontacja ją przeraża.

Raphael natomiast na początku nie wydawał mi się wcale taki porywczy i impulsywny, jak opisywała go Annis. Był po prostu pewny siebie i lekko zaborczy. Potem dopiero przyznałam jej rację. Mówienie kobiecie, że ma się ochotę ją uderzyć jest dla mnie czymś nie do wybaczenia, dlatego w ogóle nie rozumiem uczuć, jakimi bohaterka darzy Raphaela.

Paola30 Paulina | 2015-09-23
liaguszka | 2015-04-19