Hazard i dwa serca

Wydawnictwo: Amber
A gamble with hearts
9788370820596
Dorota_1988

Dziewczyna przypatrywała się ułożonym przy krawędziach stołu złotym monetom i palcom, które niczym szpony chwytały je chciwie. Po raz pierwszy obserwowała mężczyzn i kobiety opanowanych przez hazard, wyczuwała intensywne emocje, które nimi targały, gdy wygrywali i przegrywali pieniądze. Lękała się, że Quintus przegra. Doskonale wiedziała, że od razu, kiedy zawitali do Baden-Baden, popadł w długi. Trzeba było zapłacić za hotel, zamówione suknie i jego ubrania. "Co się stanie, jeśli przegra?" - zapytała siebie Selina.

Marioolka20 | 2016-09-02
Przeczytana: 03 września 2016