Raster. Macie Swoich Krytyków. Antologia Tekstów

Wydawnictwo: 40 000 Malarzy
978-83-928864-5-7
sztuka
Snoopy

Antologia "Macie swoich krytyków" wydana przez Wydawnictwo 40 000 Malarzy sumuje działalność "Rastra" - magazynu poświęconego sztuce najnowszej. Książka zawiera wybór tekstów z lat 1997-2004 - zarówno z art-zina, magazynu papierowego, jak i internetowego "tygodnika szybkiego reagowania" - a także kompletny "Słowniczek Artystyczny Rastra", szczegółowy indeks, kalendarium oraz unikalny materiał...

Książka zawiera wybór tekstów z lat 1997-2004 - zarówno z art-zina, magazynu papierowego, jak i internetowego "tygodnika szybkiego reagowania" - a także kompletny "Słowniczek Artystyczny Rastra", szczegółowy indeks, kalendarium oraz unikalny materiał zdjęciowy.
Książka liczy przeszło pół tysiąca stron i zawiera blisko sto kolorowych ilustracji.

źródło opisu: www.raster.art.pl

źródło okładki: merlin.pl