Wieczność pośrodku czasu

837033-143-2
wiara, Bóg
religia
green_life

Autor wprowadza czytelnika w tajemnicę spotkania trzech czasów - przeszłości, teraźniejszości i przyszłości - ukazując czwarty wymiar, którym jest wieczność. Zdumiewające w książce Stinissena jest to, jak bardzo "praktyczne" wnioski wysnuwa autor z tego faktu spotkania czasu i wieczności w naszym życiu codziennym.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/index.php?mod=opis&id=177

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/index.php?mod=opis&id=177

Klarka | 2015-05-11

Ta pozycja rozjaśnia i porządkuje postrzeganie tego niezwykle skomplikowanego pojęcia jakim jest czas. Cieszę się, że przeczytałam i na pewno będę polecać wszystkim nieco zagubionym w czasie oraz tym, którzy żyją w strachu i braku akceptacji tego, że czas upływa, że jesteśmy udziałem nieustannego "przemijania".

Anna | 2013-12-10
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Duchowe wsparcie dla małżeństw, zwłaszcza w rozważaniu słowa 'zawsze', ale nie zawsze można owo 'zawsze' realizować, bo zdrowie psychiczne też jest ważne. Dam przykład - utrata pełnego zaufania do partnera powoduje brak możliwości realizowania głębi spotkań w sypialni. Jak pisał Jan Twardowski - większość małżeństw jest nieważnych.

PiotrW | 2016-04-05
Wiktor Tokarski | 2015-05-21