Priest 2

Tłumaczenie: Andrzej Dobrucki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Priest". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kasen Comics
Priest 2
83-60161-13-5
komiks
komiksy
Lucyfer

Na pozór zwyczajne prowincjonalne miasteczko Saint Baldlas jest jednym z dwunastu punktów wyznaczających krąg, który więzi upadłego anioła Temozara. Od lat pod władzą demonicznego kaznodziei Jarbillonga, stało się siedliskiem zła i plugastwa... aż do dnia, kiedy pojawił się w nim Ivan Isaak. Czerpiąc swą nadludzką moc od samego Beliala, pana połowy swej upadłej duszy, Ivan staje sam przeciw...

Czerpiąc swą nadludzką moc od samego Beliala, pana połowy swej upadłej duszy, Ivan staje sam przeciw Jarbilongowi i jego sługom.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/priest/2

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/priest/2,okladka

dehira | 2014-07-28

Drugi tom i jeszcze więcej zombiaków. Tym razem całe miasteczko - 180 osób zamieniło się w umarlaków i oczywiście nasz bohater się nimi zajmuje.
Ciekawiej niż w 1-szym tomie się nie zrobiło, za to zaczęłam dostrzegać elementy komediowe.
Obłoczki dymu, pary z ust, kurzu pod stopami itp są rysowane za pomocą kresek/odcinków. Więc wszystko jest kwadratowe, i tak zmanierowane że aż się ośmiałam XD.

Antychryst | 2013-04-13

Pierwsza przeczytana przeze mnie manga. Moim zdaniem świetna.

Zuger | 2014-08-16
Na półkach: Przeczytane, Manga/Manhwa