Priest 1

Tłumaczenie: Andrzej Dobrucki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Priest". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kasen Comics
Priest 1
83-60161-06-2
Priest, manga
komiksy
Lucyfer

Niezwykła opowieść utrzmana w klimacie horroru i westernu, zaskakująca kreską i niebanalną fabułą. Historia księdza, który zawarł pakt z diabłem aby zemścić się za stratę bliskich. Jak zakończy się ten niecodzienny pakt? Zapraszamy do wspólnej podróży w fascynujący świat demonów, zombie i archaniołów.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/priest/1

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/priest/1,okladka

dehira | 2014-07-26

Komiks specyficznie wydany - czarna okładka, wszystkie strony są czarne, wśród czerni wyłaniają się kadry - ogólnie mroczne wrażenie. Czyli wygląd raczej zachęca i obiecuje pokręconą historię :)
W środku kreska bardzo brzydka, miejscami była nieczytelna. Sporo dłużyzn - przeładowanie broni - strzał, pada trup - idzie następny - przeładowanie broni - strzał, trup itd. - zupełnie niepotrzebnie tego typu sceny zajmują tyle miejsca. Tym bardziej, że rysunki są wręcz schematyczne i nie ma czego podziwiać.
Nie do końca dowiedziałam się też o co w manhwie chodzi, chociaż jeśli ksiądz zaprzedał w niej diabłu połowę duszy to możliwe (mam nadzieję), że historia jeszcze się wybroni.
Ogólnie pierwszy tom nie przekonał mnie do siebie, sięgnę po następny dlatego, że każdej serii daję dwutomową szansę :P

Kalayit | 2015-11-05
Na półkach: Manhwa, Przeczytane