Manowce grzechu

Tłumaczenie: Grażyna Jagielska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Srebrna Seria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Prodigal sins
powieść angielska
April30

Do rodzinnego miasteczka w Australii przyjeżdża świeżo świeżo wyświęcony młody kapłan, Robert Maitland; przy boku ma kochającą żonę i oddaną siostrę, która marzy by brat został biskupem. Kariera Roberta rozwija się obiecująco, on sam jest pełen nadziei i planów - ale niespodziewanie w jego życiu pojawia się fatalna, szalona namiętność. Obsesyjna miłość Roberta do dużo młodszej Ally doprowadzi do nieumyślnego zabójstwa, która diametralnie odmieni życie duchownego i wszystkich związanych z nim ludzi…

źródło opisu: Amber, 1995

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

April30 | 2011-02-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2006 rok

Rewelacyjna książka mojej ulubionej pisarki Rosalind Miles. Książkę po prostu pochłonęłam, nie mogłam się od niej oderwać... Po przeczytaniu książki postanowiłam ją nabyć do mojej osobistej biblioteczki.

Ela Gąsiorowska | 2012-08-29
Przeczytana: 1997 rok

Ambicje i miłość,co zwycięży?Dobrze napisana,wciągająca akcja,d obra lektura na lato!

Asiulka3009 | 2013-11-26
Przeczytana: 2013 rok

książka o prawdziwej miłości.. polecam.;)

kropeczkaj | 2016-07-14

Bardzo ciekawa