Atlas świata

Wydawnictwo: Wilga

Podróż przez wszystkie kontynenty, w czasie której dzieci poznają różne środowiska, rośliny i zwierzęta, dowiedzą się więcej o klimacie Ziemi, najciekawszych zjawiskach przyrodniczych. A do tego magnesy, które trzeba odpowiednio dopasować do każdej z map. W ten sposób mali czytelnicy uczą się, a przy tym świetnie się bawią. Gdzie rosną lasy deszczowe? Która papuga potrafi naśladować ludzką mowę? Odpowiedzi na te pytania oraz mnóstwo innych informacji i ciekawostek znaleźc można w tym wspaniałym atlasie. Okładka: twarda, Rok wydania: 2007,