Emil i ciasto na kluski

Tłumaczenie: Anna Węgleńska
Cykl: Emil ze Smalandii (tom 10)
Wydawnictwo: Zakamarki
Emil med paltsmeten
lindgren
kultur-alnie

Biedny Emil! Że też zawsze, kiedy chce zrobić dobry uczynek, wychodzi mu z tego psota. Bo cóż jest winien temu, że tatuś wdepnął w zastawioną przez niego pułapkę na myszy? Albo że ciasto na kluski zaczyna fruwać, gdy tylko w pobliżu znajdzie się tatuś? Opowiadanie o słynnym Emilu za Smalandii wydane w formie kolorowej książki obrazkowej, z niezwykle zabawnymi ilustracjami Björna Berga,...

Opowiadanie o słynnym Emilu za Smalandii wydane w formie kolorowej książki obrazkowej, z niezwykle zabawnymi ilustracjami Björna Berga, którego do stworzenia wizerunku Emila wybrała sama Astrid Lindgren.

źródło opisu: www.zakamarki.pl

źródło okładki: http://www.zakamarki.pl/index.php/emil-i-ciasto-na-kluski.html

Maya | 2014-03-19

Emil - i co 2 strony salwa śmiechu. Czyli o dobrych chęciach, dobrym dziecięcym sercu i wielkim nieZrozumieniu Dzieci przez Dorosłych :)

Monika Posiadała | 2017-01-18
Na półkach: 2017, Przeczytane, Dzieciakowe