83-7337-016-1
zdrowie, medycyna
Marta Zuzanna

Niniejsza pozycja to zbiór drukowanych w latach 2000-2001 w "Dziecku" felietonów, w których autor, wybitny znawca przedmiotu, zajmuje się ciałem dziecka od stóp do...oczu. nie stroniąc od kwestii tzw. Trudnych - pupy i okolic oraz seksualności - omawia w lekkiej i przystępnej formie, a przy tym wnikliwie, nie tylko funkcjonowanie owych części dziecięcego ciała, ile warunki, jakie my rodzice,...

nie stroniąc od kwestii tzw. Trudnych - pupy i okolic oraz seksualności - omawia w lekkiej i przystępnej formie, a przy tym wnikliwie, nie tylko funkcjonowanie owych części dziecięcego ciała, ile warunki, jakie my rodzice, winniśmy spełniać, aby zagwarantować naszym dzieciom ich sprawne funkcjonowaniu w jak najdłuższym życiu.

źródło opisu: http://czytelnia.onet.pl/0,999,0,1,nowosci.html

źródło okładki: http://czytelnia.onet.pl/0,999,0,1,nowosci.html

Paulina | 2013-05-03
Przeczytana: 01 kwietnia 2013

Dosyć infantylne, ale jest kilka rad, które mogłyby przydać się przyszłym rodzicom. Mogłyby jednak być zawarte w pigułce. Bardzo szybko się czyta.

Maria | 2016-03-21

Chyba nigdy w życiu nie przeczytałam tak szybko książki, ale to głównie dlatego, ze jest ona bardzo krótka. Wydaje się czasem mało konkretna i odcięta od rzeczywistości, ale myślę, że niektóre rady początkującym rodzicom mogą się bardzo przydać. Jak np to, żeby nie zmuszać dziecka do robienia siku na nocnik i nie zawstydzać go, gdy sika w pieluszkę, bo dziecko zwyczajnie nie rozumie, że to może być coś złego czy wstydliwego. Albo też, żeby nie kazać dziecku leworęcznemu pisać prawą ręką.
Książka napisana lekkim piórem i z poczuciem humoru. Polecam.

magda | 2016-09-30
Przeczytana: 30 września 2016

świetna pozycja. dostałam ją kiedy urodziła się moja najmłodsza córka i pięknie poukładała w mojej głowie emocje, które przełożyły się na dotyk i relacje z dziećmi. I niby nic wielkiego, ale prawdziwy zastrzyk dobrych informacji dla rodzica

mariola | 2016-10-24
Aggie | 2016-07-15