C++ Primer
8320416817
programowanie, c++, informatyka
Marcin

Książka pt. "Podstawy języka C++" jest tłumaczeniem drugiego wydania podręcznika Stanleya Lippmana pt. "C++ Primer", który uznano w USA za najlepsze wprowadzenie w zagadnienia programowania w języku C++ i jednocześnie doskonałe źródło informacji o tym języku, zgodnie z jego najświeższą wersją - Wydaniem 3.0 i podstawowymi dokumentami komitetu ANSI do spraw języka C++. Do zrozumienia książki wystarcza znajomość podstawowych pojęć i konstrukcji nowoczesnych języków programowania. Doświadczeni programiści znajdą w książce wyczerpujący opis najnowszych właściwości i narzędzi języka C++.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowo Techniczne, 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie