Tintin w krainie czarnego złota / Kierunek Księżyc / Spacer po Księżycu

Tłumaczenie: Marek Puszczewicz
Cykl: Przygody TinTina (tom 15-17)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Au pays de l'or noir
komiks
komiksy
Lucyfer

"W tomie znajdują się 3 tomy wydania oryginalnego: Tintin w krainie czarnego złota, Kierunek Księżyc, Spacer po Księżycu Tintin z Milusiem i kapitanem Baryłką mają na głowie coraz nowsze misje, od których zależy uratowanie "równowagi światowej i… kosmicznej. Kiedy okazuje się, że pewien hochsztapler zmienia" zawartość ropy w ropie, trzeba udać się na Bliski Wschód, aby ratować ogólnoświatową...

"W tomie znajdują się 3 tomy wydania oryginalnego:
Tintin w krainie czarnego złota, Kierunek Księżyc, Spacer po Księżycu
Tintin z Milusiem i kapitanem Baryłką mają na głowie coraz nowsze misje, od których zależy uratowanie "równowagi światowej i… kosmicznej. Kiedy okazuje się, że pewien hochsztapler zmienia" zawartość ropy w ropie, trzeba udać się na Bliski Wschód, aby ratować ogólnoświatową politykę gospodarowania zasobami naturalnymi. Następna wyprawa okazuje się znacznie bardziej skomplikowana, bo jej celem jest Księżyc! Oczywiście, swoje palce maczał w tym nieprzewidywalny profesor Lakmus, który tym razem musiał korzystać z doświadczenia naukowca o wielce podejrzanej przeszłości, Wolffa. Czy możliwa jest podróż w kosmos, a jeśli tak, to czy uda się im powrócić na Ziemię?"

źródło opisu: http://sklep.egmont.pl

źródło okładki: http://sklep.egmont.pl

śmieszniasta808 | 2016-09-04
Przeczytana: czerwiec 2016

Część Kierunek Księżyc jest fajna, ale pozostałe są równie ciekawe.

valdemort1 | 2016-10-20
Przeczytana: 20 października 2016