978-83-931599-4-9
poradniki
A--

Od 2007 roku na łamach miesięcznika "Zwierciadło" dziennikarze prowadzą rozmowy z psycholożkami - Katarzyną Miller oraz Olgą Haller o seksualnej sferze życia człowieka. Przez ponad trzy lata poruszone zostały dziesiątki tematów - m.in. klimakterium, stosunek kobiety do ciała partnera, poziom libido, erotyczne słownictwo. To rozmowy głębokie i mądre na tematy trudne i trudniejsze.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl

marzkaaa | 2014-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2014

Niby już wszystko już o tych sprawach powiedziano, ale...
Książka jest zapisem rozmów dotykających intymnych sfer życia, które mimo że stanowią coraz mniejsze tabu nadal często są traktowane po macoszemu. W tych rozmowach poruszane są tematy Panie podczas rozmowy poruszają tematy dotyczące fantazji i kobiecych pragnień, odczuć w rożnych etapach życia, związków, zahamowań. Poruszane zostają kwestie słownictwa w tych zagadnieniach. Poruszane są też tematy o których często wstydzimy się mówić, może dlatego ta właśnie książka daje nam możliwość bardziej otwartego spojrzenia na pewne sprawy, a przez co daje szansę na zrozumienie siebie i swoich zachowań.
Polecam.

Eliza | 2015-02-03
Przeczytana: 22 grudnia 2014

O seksie i okolicach (bo również o kochankach, traumach, braku seksu) od strony psycho.
Książka dużo rozjaśnia w głowie.

Ineczka | 2013-06-26

Znakomita książka. Polecam.

andrutka | 2016-02-21
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 16 lutego 2016

Taka sobie lekka pozycja traktująca o relacjach damsko-męskich. Warta przeczytania jak ktoś lubi tego typu literaturę.

Natsu | 2016-10-22
Na półkach: 2016, Przeczytane