Copywriting internetowy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Krótko i na temat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-16477-5
Maciej Dutko, Biznes, Copywriter
biznes, finanse
Emil

Jak tworzyć teksty, które mają niezwykłą moc skłaniania do zakupu? Teksty, które przekonają klienta, że to właśnie Twoja oferta jest lepsza, mimo iż sprzedajesz to samo co konkurenci? Jakie techniki wykorzystać, by pobudzać wyobraźnię odbiorcy, malować w jego umyśle zmysłowe obrazy i pragnienie posiadania twojego produktu? Jak być copywriterem doskonałym? Zawarta w tej książce wiedza jest...

Zawarta w tej książce wiedza jest odpowiedzią na często powtarzane pytania na temat pisania perswazyjnych ofert. To pytania, z jakimi spotykam się od lat podczas prowadzonych szkoleń i zajęć na studiach podyplomowych i MBA, ale także te, które pojawiają się na licznych forach dyskusyjnych w Sieci.

Ufam, że ich rozpracowanie pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi na najważniejsze kwestie związane z copywritingiem!

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: wydawca

Marta | 2014-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2014

Książka bardzo konkretnie zestawia podstawowe zasady rządzące tworzeniem tekstów marketingowych. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie... i skutecznie ;-) Polecam!

Jacek Lipski | 2012-05-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 26 maja 2012

Drugi, obok recenzowanego wcześniej na blogu „Webwritingu”, klasyczny podręcznik dla początkujących i średniozaawansowanych webwriterów. Książka, którą przeczytałem w czytelni on line wydawnictwa PWN, to prawdziwa książeczka zdrowia copywritera internetowego w formie FAQ. Krótki i przystępny kurs pisania w sieci. Konkrety, prosty język, przykłady z praktyki autora, zdjęcia reklam – to wszystko czego możesz spodziewać się w książce Macieja Dutko. Więcej szczegółów i ciekawostek ze świata webwritingu w obszernej recenzji! Zapraszam do lektury i komentowania…

Dawno temu, kiedy rozpoczynałem bolesną dla stanu mojego portfela przygodę z literaturą specjalistyczną, odebrałem cenną lekcję. Po kilku mocno nietrafionych zakupach przekonałem się, że w 75 proc. przypadków wartość danej pozycji np. książki o marketingu, można ocenić po spisie treści. Od tej pory w ten właśnie sposób przeprowadzam wstępną selekcję.

W przypadku książki „Copywriting internetowy” odstąpiłem od powyższej...

Duncan | 2015-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2015

Jak to zwykle u autora, dużo konkretów podanych w prosty sposób, poparte wieloma przykładami. Lubię styl Pana Macieja bo wiem że kupując jego książkę zawsze dostaje konkret który mogę wykorzystać od razu.

| 2015-10-10
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 10 października 2015

Książka, która z pewnością przyda się każdemu, kto stawia swoje pierwsze kroki jako copywriter lub chce wypromować swoją działalność w Internecie. Krótka, przyjemna, napisana prostym językiem. Do przeczytania w jeden wieczór.

Zapraszam na mojego bloga: www.blogoksiag.wordpress.com

Spiewak-hand-made | 2011-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2011

Książkę tą zdecydowanie polecam wszystkim, którzy mają zamiar rozpocząć swoją "przygodę" z e-biznesem. Uwagi i wskazówki autora (moim zdaniem niezwykle trafne) uświadamiły mi ogrom błędów jakie popełniłam do tej pory przy tworzeniu ofert sprzedaży.

Emil | 2011-02-06
Przeczytana: luty 2011

Dzięki tej książce poznałem jakie błędy popełniam przy tworzeniu ofert sprzedaży.

Jeanne | 2016-08-11
Przeczytana: 14 sierpnia 2016