Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament

Wydawnictwo: Onepress
Gwiazdopatrznia

Cała wiedza o e-biznesie w jednym miejscu!” – to marzenie zrodziło się kilka lat temu. Maciej Dutko, przedsiębiorca, szkoleniowiec i audytor, głowił się wówczas, jak zebrać możliwie cenną i praktyczną wiedzę dla e-sprzedawców, która pomoże im szybko i sprawnie zwiększyć zyski przy minimalnym nakładzie czasu i pieniędzy.

źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/biblia-e-biznesu-2-nowy-t...(?)

źródło okładki: http://helion.pl/ksiazki/biblia-e-biznesu-2-nowy-t...»

zatia | 2017-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2017

Zdecydowanie najlepiej wydane przez mnie pieniądze, jeśli chodzi o lektury nt. marketingu i e-biznesu. Oczywiście nie wszystkie tematy są przydatne, ale można naprawdę wiele się dowiedzieć i zainspirować. Jako prawnik jestem jednak rozczarowana sposobem omawiania niektórych prawnych aspektów - użyty język jest trudny, mało przykładów, myślę że dla osób mało obytych z prawem taki tekst w ogóle nie będzie pomocny. Za to odejmuję jedną gwiazdkę, inaczej byłoby 10/10.

moneygrabbing | 2017-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2017

Bardzo fajna książka. Prawdziwa cegła. Warta swojej ceny. Jeśli planujesz jakiś e-biznes to ta pozycja jest obowiązkowa. Polecam wszystkim. Szkoda, że przeczytałem ją dopiero teraz.

Więcej o książce można dowiedzieć się z mojego bloga:

werwu | 2017-02-02

Świetna pozycja dla każdego, kto choć trochę zajmuje się marketingiem internetowym, choćby wystawiając aukcje na allegro. Kompendium wiedzy na każdy temat. Książka podzielona jest na krótkie, pełne treści rozdziały i podrozdziały, co jest bardzo przydatne podczas czytania. Warto sięgnąć

Magroc | 2018-05-09
modak | 2018-04-17