Targuj się! Zen negocjacji

AkademiaInternetu.pl
negocjacje sprzedaż
biznes, finanse
negocjacje sprzedaż

Sporo przykładów negocjacji jakie przeprowadził sam autor, dobrze się czyta. Polecam.

Czytam wszystko o negocjacjach co wpadnie mi w ręce (po angielsku, polsku i trochę hiszpańskich). Jedno mogę powiedzieć: Dutko to Prometeusz - wykradł Bogom olimpijskim wiedzę zarezerwowaną wyłącznie dla nich i oddał ją zwykłym ludziom w "Targuj się". Z pośród książek o negocjowaniu które czytałem (ok. 40 pozycji), ta jest zdecydowanie na miejscu 1 aexequo chyba tylko z...

Ależ się zawiodłem. Czytając inną książkę autora myślałem, że ta będzie na porównywalnym poziomie, ale nic z tego. Czułem się jakbym czytał książkę napisaną w pośpiechu przez rozemocjonowanego nastolatka, który chciałby coś na siłę przekazać, ale nie potrafi. No szkoda, nie zawsze jest lato:)

Książka ma małe "krzaczki" w postaci niespójności myśli i zachowań autora, ale poza tym to świetna, choć lekka dla oka i umysłu pozycja. Dzięki niej (bo to jedyna książka o tym temacie, którą przeczytałem), otworzyły mi się oczy na targowanie. W połączeniu z moim charakterem, potrafię wyciągać profity prawie na każdym kroku. Ostatni raz wczoraj, jak zbiłem cenę ze 100 zł na...

Dobry, porządny poradnik.

Targuj się to pozycja obowiązkowa dla każdego negocjatora.
Książka zawiera wiele przykładów z Polski i zza granicy co czyni ją bardziej wartościową.
Autor pisze luźnym, lekkim, prostym językiem, przez co szybciej dociera do czytelnika.
Dzieło to pełne jest konkretów, nie znajdziecie w nim owijania w bawełnę i rozwlekłych, zbędnych komentarzy.
Targuj się uzbroi Cię w...

Autor porusza temat, z jakim każdy z nas ma i miewa do czynienia - negocjacje. Jest to książka typu otwieracz do mózgu, gdzie raptem okazuje się, że pan dorabiacz kluczowy opuścił cenę dorobienia pary kluczy tylko dlatego, że zapytałam. Kejsów w książce jest wiele więcej i wiele ciekawszych, niż moje klucze, a język autora sprawia, że połykasz książkę w całości za jednym...

Bardzo dobrze napisana książka! Nie sama teoria, ale sporo praktyki. Konkretne przykłady z życia wzięte. Super !

Bardzo fajna książka. To co mi się podoba w niej to dziesiątki praktycznych przykładów na wykorzystanie targowania się w praktyce.

Większość ludzi nawet nie stosuje targowania w normalnym życiu. A prawda jest taka, że dzięki targowaniu się wszędzie tam, gdzie to możliwe można zaoszczędzić ogromne ilości pieniędzy.

Dlatego placem przeczytać tę pozycję, tym bardziej, że...

Przeczytać tak! Ale nie kupujcie - szkoda kasy.

• Biznes
  • Rozwój osobisty