W śWIECIE BAJEK

Wydawnictwo: Skrzat

W świecie bajek to fascynująca opowieść, która wprowadza w świat bajkowych bohaterów, których kochają dzieci niemal w całej Europie. Kluczem do odnalezienia brakujących w każdej scenie dwóch elementów lub postaci jest barwna i wciągająca fabuła, na podstawie której mały badacz szuka, odkrywa i poznaje bajkowy świat. Pomagają mu w tym szczegółowe ilustracje oraz krótkie, ale rzetelne opisy zamieszczone na marginesach. Dodatkowym atutem tego opracowania są znakomicie komponujące się z tłem przeźroczyste naklejki, które przez możliwości wielokrotnego przyklejania pozwolą dziecku stworzyć własną, niepowtarzalną historię.

źródło opisu: Matras