Magia, wróżby i zabobony

Tłumaczenie: Joanna Zarzycka
Wydawnictwo: Salwator
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Cosa fare con maghi? Come liberarsi dalla superstizione e difendersi dai truffatori
83-88119-81-8
religia, magia
religia
buka

Jak uwolnić się od zabobonów i obronić przed oszustami? Wielu ludzi, również tych,którzy mówią, że są praktykującymi katolikami, ucieka się do pomocy wróżbitów, przyczyniając się do wzrostu ich dochodów. Co popycha człowieka, by wydawać na konsultacje u wróżbity? Jaki sens ma to wszystko dla chrześcijanina? Książka ta za pomocą świadectw i praktycznych rad chce pomóc w uwolnieniu się od...

Jak uwolnić się od zabobonów i obronić przed oszustami?
Wielu ludzi, również tych,którzy mówią, że są praktykującymi katolikami, ucieka się do pomocy wróżbitów, przyczyniając się do wzrostu ich dochodów. Co popycha człowieka, by wydawać na konsultacje u wróżbity? Jaki sens ma to wszystko dla chrześcijanina? Książka ta za pomocą świadectw i praktycznych rad chce pomóc w uwolnieniu się od zabobonów i obronić przed oszustwami, które często kryją się za magią.

źródło opisu: okładka

m4thew | 2013-02-22

Jest to bardziej poradnik dla dla księży i instrukcja postępowania w przeciwdziałaniu niż szczegółowe źródło wiedzy dla świeckich. Książka traktuje ogólnie, wręcz pobieżnie zagadnienia wymienione na okładce, jest nastawiona na pomoc i zrozumienie zagadnienia w/w czynników u wiernych. Można również znaleźć tam ciekawe fragmenty odnośnie samej wiary, Boga, jego pojmowania. Lektura przytacza wiele fragmentów z Pisma Świętego co wzmacnia pozycję tejże treści wśród poradników, co by ksiądz mógł przytoczyć pewien fragment.

buka | 2011-02-01
joan-na | 2012-03-10