Maryja i egzorcyzmy

La Vergine Maria e il Diavolo negli Esorcismi
9788361989912
religia
Szymon

Ks. Francesco Bamonte, opierając się na autorytecie Biblii oraz nauczaniu Kościoła, ukazuje, jak ogromną wartość ma autentyczny kult Maryi w walce ze światem demonów. Jego książka to piękny portret Matki i Świętej Opiekunki, która poprzez wspieranie działania Chrystusa prowadzi ludzkość do Boga. Autor przedstawia również swoje osobiste doświadczenia, opowiadając o tym, jak wyraźnie odczuwa obecność i pomoc Maryi podczas swojej kapłańskiej opieki nad osobami opętanymi.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/okladki/p210_max.jpg

Ksiądz Francesco Bamonte przedstawia w tej książce Matkę Bożą jako Opiekunkę i Matkę wszystkich ludzi, przed którą drżą zastępy piekielne. Ukazuje Ją jako najskuteczniejszą "broń" w walce z Szatanem. Książka składa się z wielu katechez na temat Maryi i z relacji demonów, które przymuszone potęgą Dziewicy przemawiają przez osoby opętane i potwierdzają jej wielkość, moc, piękno i miłość do nas. Z pozycji tej można się także dowiedzieć m.in. dlaczego Szatan zbuntował się przeciw Bogu i dlaczego tak bardzo nienawidzi Matki Bożej.