Blacksad: Piekło, spokój

L'Enfer, le Silence
komiks, Blacksad, kot
komiksy
Merist

Schorowany i umierający, wpływowy jazzman Fausto Lachapelle, zleca Blacksadowi nietypowe zadanie. Prosi uznanego detektywa, by odnalazł jego uzależnionego od heroiny przyjaciela, genialnego pianistę Sebastiana "Little Hand" Fletchera. Ta, z pozoru tylko prosta misja, odsłania przed dzielnym śledczym mroczne oblicze. Sprawą interesuje się szemrany detektyw Ted Leeman oraz syn Fausto, a w zaginięcie Sebastiana wplątani są także handlarze narkotyków. Czy Blacksad w asyście swego wiernego druha dziennikarza Weekly'ego, zdoła rozgryźć zawiłą zagadkę i ocalić Sebastiana przed niechybną śmiercią? Jakie niebezpieczeństwa i skrywane sekrety pojawią się podczas śledztwa?

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/

| 2014-09-15

Świetny komiks ;) Nic dodać, nic ująć.

maneki_neko | 2016-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Ten komiks posiada jedną z najlepszych szat graficznych jakie spotkałam. Każdy kadr jest jak małe dzieło sztuki.

ven_detta | 2017-04-09
Przeczytana: 10 kwietnia 2017