Niesforne lata 90.

Wydawnictwo: Trolsen Communicate
The naughty nineties
kibice
MarcinL

Polskojęzyczna wersja książki Martina Kinga i Martina Knighta "THE NAUGHTY NINETIES". The Naughty Nineties zaczyna się tam, gdzie skończył się Hoolifan. Przedstawione w książce wydarzenia widzimy oczami ich bezpośrednich uczestników, a na dodatek autorzy konfrontują swoje własne wrażenia z wersją medialną tych samych zdarzeń. Tak jak poprzednio, Martin King i Martin Knight wykazali się...

The Naughty Nineties zaczyna się tam, gdzie skończył się Hoolifan. Przedstawione w książce wydarzenia widzimy oczami ich bezpośrednich uczestników, a na dodatek autorzy konfrontują swoje własne wrażenia z wersją medialną tych samych zdarzeń. Tak jak poprzednio, Martin King i Martin Knight wykazali się olbrzymim poczuciem humoru i nieprzeciętną inteligencją, wnikliwie i z dużą dozą samokrytycyzmu uchwycili prawdziwe stadionowe koleżeństwo i niepowtarzalny styl brytyjskiej klasy robotniczej. A jak na przedstawicieli środowiska absurdalnie przedstawianego jako wylęgarnia wszelkiego zła, zacofania i zezwierzęcenia, autorzy uraczyli nas niezwykle zaskakującymi i zdroworozsądkowymi konkluzjami.

źródło opisu: sendsport.pl

źródło okładki: sendsport.pl