O dziecku, które odwróciło się na pięcie

Wydawnictwo: NAF Michał Naftyński
83-01-04817-X
żałoba, poronienie, dzieci, śmierć
emm

"Książka ta ma pomóc w zrozumieniu doświadczenia utraty dziecka, w zrozumieniu procesu żegnania się z dzieckiem. Chciałabym, aby była pomocna dla osób dotknietych stratą, ich najbliższych, dla osób zajmujących się pomaganiem w sytuacjach kryzysowych, dla personelu medycznego. By służyła wszystkim, którzy chcą świadomie przeżyć żałobę po swoim dziecku, jak i tym, którzy im w tej drodze mogą lub chcą pomóc." - autorka.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/o-dziecku-ktore-odwrocilo-sie-na-piecie/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/o-dziecku-ktore-odwrocilo-sie-na-piecie/

Aleksandra | 2016-09-27
Przeczytana: 27 września 2016