Okładka książki Jak malować farbami olejnymi

Jak malować farbami olejnymi

typ
papier
5,67 (3 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Krótka historia rozwoju malarstwa olejnego, materiały i przybory do posługiwania się techniką malarstwa olejnego, pierwsze ćwiczenia z trzema kolorami podstawowymi, teoria i harmonia kolorów, ćwiczenia w malarstwie olejnym z użyciem wszystkich kolorów.

źródło opisu: Wnętrze książki.

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/b4444-jak-malowac-farbami-olejnymi.htm

Gdzie kupić?
Sklep