Psia Dola

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
7 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Sheep
FoggyScent

Tę opowieść snuje... pies. Nie byle jaki, bo rasy border collie - z tych pilnujących dużych stad owiec. Ale po wielkim pożarze farmy młode psy zostają sprzedane. I tak mała Penelope na swoje urodziny dostaje wymarzonego psa. Nazwie go Czaruś i będzie to jego pierwsze z serii imion, jakie otrzyma od swych właścicieli. Bo gdy Penelope zacznie Czarusia traktować jak lalkę i wozić w wózku ten szybko podejmie decyzję: uciekać jak najdalej.

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl

Ola | 2016-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Super książka dla młodych fanów zwierząt. Ja przeczytałam ją błyskawicznie i wiem,że spokojnie mogę polecać innym :)

psiakovelove111 | 2016-09-12
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane