Wronia mama

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
CAROLINA CROW GIRL
wronia mama, młodzieżowe
ffer

Carolina za nic w świecie nie przyznałaby się nikomu, że mieszka z mamą i maleńką siostrą w starym szkolnym autobusie. Teraz dotarły nim do Kalifornii i zatrzymały się w miejscu, które należy do państwa Crouchów. I tam właśnie Carolina znalazła wronie pisklę, które wypadło z gniazda...

źródło opisu: Wydawnictwo C&T

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/literatura/159945-valerie-hobbs-wronia-mama

Historia wzruszająca i bardzo prawdziwa opowiada o Caroline, głównej bohaterce, która zamieszkuje w autobusie razem z mamą Melanie i malutką siostrą Trinity.
Nastolatka nie ma przyjaciół, znajomych czuje się osamotniona, nie akceptowana.
Któregoś dnia znajduje małą wronę nazywa ją Wronkiem, zaprzyjaźnia się z nim staje się jej prawdziwych przyjacielem.
Pouczająca, mądra z przekazem książka dla młodzieży, lubię poczytać dla odmiany coś takiego innego.
Wzruszyłam się przy tej książce, wciągająca akcja..naprawdę piękna, wartościowa warta przeczytania!!!

witcherrie | 2014-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2014

''Wronia mama'' ukazuje nietypowy sposób życia Caroline z jej matką Melanie i młodszą siostrą Trinity. Mieszkają one bowiem w..starym szkolnym autobusie. Pewnego dnia Caroline znajduje wronie pisklę- pewien chłopak o imieniu Stefan nieznający dziewczyny, ale widzący jej przywiązanie do ptaka nazywa ją wronią mamą.
Lektura porusza rozterki młodej nastolatki odnośnie związku jej matki z innym mężczyzną- nie tatą Caroline.
Gorąco polecam

Karla | 2013-02-07

Książka wzruszająca,smutna i trochę przeciętna. Opisuje zainteresowanie bohaterki do opieki nad ptakiem-to wokół niego "kręci się" akcja książki.

kamyk576 | 2013-08-22

Bardzo sympatyczna książka :-)

alexandra | 2015-11-08

Nie rozumiem jej przesłania.

Becja12 | 2016-11-08
Na półkach: 2016, Młodzieżowe, Przeczytane