Nie wrócę do domu

Wydawnictwo Naukowe PWN
Charlie's run
literatura dziecięca
Agnieszka Klonowska

Książka , która pokazuje jak dużo dzieci czują i wiedzą . Jak bardzo chcą miłości a nie raz nie dostają . Jak rodzice się rozchodzą nie patrząc na , to co powiedzą dzieci co zrobią .

W tytule nie wróce do domu,a wrócił.Bohater za młody,za bardzo się bał,czasem mnie irytował.Książka jest średnia,ale da się ją czytać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Naprawdę szybko się czyta, a bohater jest rzeczywiście baaardzo naiwny. Pora pogodzić się z tym, że jestem na takie książki za stara, no ale jako przyszły psycholog/pedagog... :) Taka sobie.

Tą książkę bardzo szybko się czyta ( przeczytałam w niecałą godzinę .) Książka jest ciekawa, pouczająca . Nie ukrywam, że myślenie Charliego trochę mnie irytowało . Ale czego się można spodziewać po jedenastolatku który twierdził, że jak się jest harcerzem to można wszystko . Książka w prawdzie jest przeznaczona dla nas młodzieży . Jest przestrogą dla nas, aby nie wpadać na...

• Rok 2013
  • 2012
  • Lit. młodzieżowa
  • Inne
  • .nastolatki.
  • Poszukuję (głównie na wymianę)
  • Z Biblioteki

Dodaj cytat z książki Nie wrócę do domu