W objęciach Ojca

Experiencing the Father's Embrace
83-918702-3-5
religia
Magdalena

Zapomnij o wszystkim, czego dotąd dowiedziałeś się o miłości i przygotuj się na zmianę życia, której dokona bezwarunkowa miłość Boga Ojca. Jego miłość przemieni wszystko - raz na zawsze. Wyzwól się z więzów religijnych nakazów. Naucz się przebywać w Bożej obecności, w Jego woli! Zacznij dążyć do bezwarunkowej miłości i postaw ją ponad wszystkimi innymi emocjami. Wtedy dopiero zacznie się prawdziwe życie! Po przyjęciu tego niesamowitego objawienia nie będziesz już poświęcał czasu, energii, miłości na inne rzeczy, podczas gdy rodzina i przyjaciele tęsknią za twoim uczuciem! Gdy zrozumiesz, że miłość motywuje do działania lepiej niż strach, z jeszcze większym zapałem będziesz codziennie szukał miłości. Pragniesz uzdrowienia zranień z przeszłości i pozbycia się podświadomego wewnętrznego cierpienia? Masz okazję doświadczyć miłości, której szukałeś całe życie!

źródło opisu: www.szaron.pl

źródło okładki: www.szaron.pl

JasiekN | 2012-11-19
Przeczytana: 2012 rok

Wszystkim odrzuconym, odrzucającym, sponiewieranym, poszukującym, mega- twardym, hardym, grypsującym, zagubionym, na rozdrożu, w pomieszaniu i tym mega poprawnie zorganizowanym, tym z nerwowym śmiechem, tym powolnym i tym, co to zawsze OK, tzw.: duszom towarzystwa, kpiarzom i wszystkim innym też! Koniecznie czytajcie tę książkę!

Jelcyn | 2015-10-29

POLECAM! Książka rewolucyjna :-)

Olick | 2013-07-01
gajka | 2013-01-04