W objęciach Ojca

religia
83-918702-3-5
Bożena Olechnowicz
duchowość chrześcijańska

Super książka. Pokazuje, dlaczego trudno nam doświadczyć Bożej miłości. Dowiemy się z niej o grzechu starszego brata.. Żywe i szczere świadectwo przemiany religijnego ojca i pastora w kochającego męża i ojca, traktującego innych z miłością.
Dodatek na końcu książki - list od Boga z cytatami z Biblii. Polecam.

POLECAM! Książka rewolucyjna :-)

Wszystkim odrzuconym, odrzucającym, sponiewieranym, poszukującym, mega- twardym, hardym, grypsującym, zagubionym, na rozdrożu, w pomieszaniu i tym mega poprawnie zorganizowanym, tym z nerwowym śmiechem, tym powolnym i tym, co to zawsze OK, tzw.: duszom towarzystwa, kpiarzom i wszystkim innym też! Koniecznie czytajcie tę książkę!

• Valore mobiliare - duchowość
  • Chrześcijaństwo