Superdziewczyna najlepsza we wszystkim

Wydawnictwo: Świat Książki

Być superdziewczyną to znaczy znaleźć sposób na wszystkie przeciwności losu i na to, by w każdej chwili swego życia robić coś ciekawego. Rady, serwowane przez autorkę z humorem, rozśmieszającym do łez, są tyleż praktyczne, co zwariowane. zatem: jak sobie radzić z kolegami-sadystami, jak przejść nad Niagarą po linie i jak chronić naszą planetę, oszczędzając w domu prąd czy wodę. A gdy mimo wskazówek nie uda się przerobić starego T-shirta na nowy, czytelniczki nie powinny się załamywać. Od razu znajdą radę, co zrobić, by mieć w kolekcji naprawdę nowy T-shirt!

| 2012-01-28
Przeczytana: 26 czerwca 2009
Jolanniz | 2012-07-31
Przeczytana: 2009 rok

Większość rzeczy nie do zastosowania w życiu, raczej do poczytania dla śmiechu, chociaż i tego za wiele nie było.

klawishka | 2013-01-04

Najlepszy pomocnik życia codziennego ;)

Zuza | 2011-08-22
Przeczytana: 22 stycznia 2011

Dobra książka, wiele pożytecznych porad

Kitty | 2012-02-13

Fajna ksiazka i wiele dobrych pomyslow

Ginny11 | 2012-04-26

fajna i śmieszna!