Camp Rock

Mitchie, nieśmiała czternastolatka, uwielbia śpiewać. Jest więc wniebowzięta, kiedy mama zabiera ją na obóz rockowy, choć musi odpracować swój pobyt jako pomoc kuchenna. Już pierwszego dnia niezwykły głos dziewczyny przyciąga uwagę dwójki najpopularniejszych obozowiczów królowej obozu Tess oraz Shane a Graya gwiazdy popu, który poszukuje nowego brzmienia dla swojego zespołu. zapowiada się gorące lato! Nie obędzie się jednak bez problemu.

Monia0420 | 2014-08-07

Muzyczna książka o dziewczynie, która ma marzenia i chce je spełnić. Nie wciągnęła mnie, przeczytałam bo przeczytałam. Film o wiele lepszy od książki.

Kupmleko | 2015-04-07

Przeczytałam tę książkę i uznaję,że to była tylko strata czasu.

hannahmontana | 2011-04-24
Przeczytana: 19 sierpnia 2010

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Camp Rock" opowiada o marzeniach nastoletniej Mitchie Torres, która pochodzi z niezbyt zamożnej rodziny. Można by powiedzieć nawet, że bardzo biednej. Jednak mimo, że nie ma zbyt wiele pieniędzy ta amerykańska nastolatka jest obdarzona niezwykłym talentem i mnóstwem marzeń. Tych wakacji chce wyjechać na obóz Camp Rock przeznaczony dla nastolatków o talencie muzycznym - takich jak ona. Dzięki temu, że jej mama jest kucharką i ma tam gotować Mitchie może jechać na obóz i... przeczytaj, a nie pożałujesz. (:

Mia-Meow | 2011-07-10

stereotypowe: