Zintegrowane podejście do biblijnej służby uzdrawiania

Wydawnictwo: W Wyłomie
An Integrated Approach to Biblical Healing Ministry
religia
Magdalena

Czy zranienia, przekleństwa i duchowe więzy stoją na drodze Bożego przeznaczenia w Twoim życiu? Dzięki skończonemu dziełu Chrystusa na krzyżu i namaszczeniu Ducha Świętego trwałe i pełne uzdrowienie jest dla Ciebie możliwe. Poznaj i przyjmij posługę w czterech głównych ściśle związanych ze sobą sferach: - Grzechach ojców i wynikających z nich przekleństwach - Niebożych przekonaniach -...

- Grzechach ojców i wynikających z nich przekleństwach
- Niebożych przekonaniach
- Zranieniach duszy i ducha
- Demonicznej presji

Nauczanie Chestera i Betsy Kylstrów posiada dwa cenne aspekty: solidne biblijne podstawy połączone z praktycznym zastosowaniem oraz zintegrowane podejście, które pozwala na uzdrowienie w czterech sferach jednocześnie. Angażuje także osobę otrzymująca posługę w proces posługi, co umożliwia jej przejęcie odpowiedzialności za własne uzdrowienie. Z całego serca polecamy studium i zastosowanie tej książki tym wszytskim, którzy będą posługiwać uzdrowieniem innym lub sami je przyjmować.

źródło opisu: www.wwylomie.com

źródło okładki: www.wwylomie.com