angielski
Iga

Three short stories of paranormal romance: "Pack" brings you a tale of a lost hiker and her encounter with some very frightening--and sexy--wolves. A female werewolf helps a sheriff track down a killer "In Sheep's Clothing." A woman must repay her family's debt to a shapeshifting magician in "Grace of Small Magics." These stories previously appeared in print in Mammoth Book of Paranormal Romance

źródło opisu: https://www.smashwords.com

źródło okładki: https://www.smashwords.com

Trzy lekkie i fajne opowiadania. Ciekawe i wciągające.

aneksa | 2015-05-14
Na półkach: Recenzja, Przeczytane

Moja opinia dotyczy tylko opowiadania - Grace of small magics Oryginalne. To pierwsze słowo, które mi się nasuwa po przeczytaniu tego krótkiego powiadania.
Przewidywalne. To drugie słowo.
Podejrzewałam jak się skończy historia Grace oraz Nassara ale i tak to nie zmniejsza przyjemności z jaką przeczytałam tą historię. Z powodu swojej inności podobało mi się. Inny rodzaj magii, stworzeń a także Klany walczące ze sobą to coś o czym bym chętnie jeszcze poczytała. Fascynujący świat ukryty w świecie rzeczywistym. Szkoda, że to tylko jeden mały epizod z radością sięgnęłabym po całą książkę.

Kate | 2016-09-27
Na półkach: ✔ 2016, Przeczytane