Zapewne nie ma większego i bardziej długotrwałego wyzwania dla rodziców, jak wychowanie swoich dzieci na dobrych i szczęśliwych ludzi. Zdają sobie sprawę, jak wiele problemów, często bardzo trudnych niesie ze sobą ten długotrwały proces kształtowania osobowości człowieka od wieku dziecięcego po lata dojrzałego i odpowiedzialnego życia. Książka, którą trzymają Państwo w rękach, stanowi...

Książka, którą trzymają Państwo w rękach, stanowi kompendium wiedzy dla rodziców, wychowawców, psychologów i tych, którzy w wychowaniu uczestniczą i którzy pomagają oraz doradzają rodzicom. Poruszone tematy (obok podstawowych zagadnień) obejmują także sferę rzadko omawianą w innych publikacjach, jak kształtowanie sumienia dziecka, czy towarzyszenie mu w przejściu przez kryzys wiary i drogich nam wartości, a także umiejętne wpływanie na jego rozumienie seksualności i prawdy o rodzinnie. Ta książka przydać się może każdego dnia. Być może z jej pomocą i przy minimum dobrej woli uda rozwiązać się niejeden rodzinny problem.
Znakomitą jej rekomendacją są tematy oraz znane nazwiska i autorytety, które znajdziesz drogi Czytelniku w tej książce.

źródło opisu: http://www.wydawnictwopetrus.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwopetrus.pl/