Jeszcze żyje Emil ze Smalandii

Cykl: Emil ze Smalandii (tom 3)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Än lever Emil i Lönneberga
emil, smalandia, urwis

Kolejne historyjki o Emilu tworzą pełną zabawnych perypetii opowieść o pięcioletnim chłopcu, który ciągle zaskakuje rodzinę zwariowanymi pomysłami. Radosna książka Astrid Lindgren tętni życiem i zaraźliwym humorem. Czytelnik nie może powstrzymać się od śmiechu, kiedy Emil raz po raz, chcąc wydobyć się z tarapatów, wpada w kolejne.

książek: 2038

Postanowiłam dodać ulubione książki z mojego dzieciństwa. I oto jedna z nich.

Wiktoriaaa | 2013-08-09

Emil jak Emil. Nic dodać nic ująć. ;)

Monia | 2014-06-14

Przeczytaliśmy 6 letniej córce pierwszą część więc druga była obowiązkiem. Pierwsza jak i druga bardzo fajna. Śmieszne przygody, przyjemny język. Polecam.

Maya | 2014-12-16
Przeczytana: 2014 rok

Śmiech, śmiech, i jeszcze raz śmiech, plus lekcja łaskawszego spojrzenia na dziecko: naprawdę wiele "negatywnych" zachowań wynika z chęci czynienia dobra!!!

Julia | 2015-01-21

To chyba najśmieszniejsza książka, którą kiedykolwiek czytałam. Pamiętam kiedy byłam jeszcze małym dzieckiem i mama czytała mi to do snu. Teraz mówi mi, że jak to czytała nie mogłam przestać się śmiać. Gdy zobaczyłam tą książkę w księgarni musiałam ją kupić. W domu czytałam ją cały czas. Jest naprawdę bardzo śmieszna. Polecam.

Tecna | 2015-02-03
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 03 lutego 2015

Ja też niewiedziałam że wiśnie mogą sie skandyzować.

Jowita Rzajew | 2016-10-08
Lamia | 2016-06-29