Okładka książki Jeszcze żyje Emil ze Smalandii

Jeszcze żyje Emil ze Smalandii

Autor:
Cykl: Emil ze Smalandii (tom 3)
Än lever Emil i Lönneberga
wydawnictwo
Nasza Księgarnia
emil, smalandia, urwis
typ
papier
7,71 (34 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Kolejne historyjki o Emilu tworzą pełną zabawnych perypetii opowieść o pięcioletnim chłopcu, który ciągle zaskakuje rodzinę zwariowanymi pomysłami. Radosna książka Astrid Lindgren tętni życiem i zaraźliwym humorem. Czytelnik nie może powstrzymać się od śmiechu, kiedy Emil raz po raz, chcąc wydobyć się z tarapatów, wpada w kolejne.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników

Postanowiłam dodać ulubione książki z mojego dzieciństwa. I oto jedna z nich.

Monia | 2014-06-14

Przeczytaliśmy 6 letniej córce pierwszą część więc druga była obowiązkiem. Pierwsza jak i druga bardzo fajna. Śmieszne przygody, przyjemny język. Polecam.

Wiktoriaaa | 2013-08-09

Emil jak Emil. Nic dodać nic ująć. ;)

Giulia | 2014-06-01

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica