Okładka książki Jeszcze żyje Emil ze Smalandii

Jeszcze żyje Emil ze Smalandii

Autor:
Cykl: Emil ze Smalandii (tom 3)
Än lever Emil i Lönneberga
wydawnictwo
Nasza Księgarnia
emil, smalandia, urwis
typ
papier
7.73 (33 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Kolejne historyjki o Emilu tworzą pełną zabawnych perypetii opowieść o pięcioletnim chłopcu, który ciągle zaskakuje rodzinę zwariowanymi pomysłami. Radosna książka Astrid Lindgren tętni życiem i zaraźliwym humorem. Czytelnik nie może powstrzymać się od śmiechu, kiedy Emil raz po raz, chcąc wydobyć się z tarapatów, wpada w kolejne.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
książek: 2008

Postanowiłam dodać ulubione książki z mojego dzieciństwa. I oto jedna z nich.

Monia | 2014-06-14

Przeczytaliśmy 6 letniej córce pierwszą część więc druga była obowiązkiem. Pierwsza jak i druga bardzo fajna. Śmieszne przygody, przyjemny język. Polecam.

Wiktoriaaa | 2013-08-09

Emil jak Emil. Nic dodać nic ująć. ;)

Giulia | 2014-06-01

103. rocznica
  • Katarzyna Berenika Miszczuk
    26. rocznica
    urodzin
    - Latanie... jest jak pierwsza miłość. Jak zakochanie. Nie umiałem znaleźć porównania, dopóki cię nie spotkałem.
  • Stefan Darda
    42. rocznica
    urodzin
    W towarzystwie przyjaciela nie istnieje coś takiego jak niezręczna cisza.
  • Stefania Grodzieńska
    100. rocznica
    urodzin
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Walter Kirn
    52. rocznica
    urodzin
    Szybkie przyjaźnie to nie jedyne, jakie zawieram, ale najlepsze. Bo ci ludzie znają życie dużo lepiej niż moi bliscy.
  • Frederik Pohl
    1. rocznica
    śmierci
    może dojrzałość polega na tym, że chce się tego, czego się samemu chce, a nie tego, co inni ci każą chcieć
  • Stanisław Grochowiak
    38. rocznica
    śmierci
    Wolność dla wszystkich. Giniemy za wolność. Najwyższą wartość człowieka jest wolność.Chyba tylko wrodzone poczucie złego smaku pozwoliło ludzkości na aż tak natrętne nadużywanie nic nie znaczącego liczmanu. Dodajmy do tego, że w imię tejśce wolności, owszem, więziono, gilotynowano i brano w jasyr ca... pokaż więcej
  • Viktor E. Frankl
    17. rocznica
    śmierci
    To, że jako istoty ludzkie jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju, wyróżnia nas spośród innych, nadając sens naszej egzystencji i wpływając w jednakowy sposób na naszą pracę twórczą, jak i na naszą zdolność do miłości. Kiedy uświadomimy sobie, że nie da się zastąpić jednego człowieka drugim, ro... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku