Ostateczne poświęcenie

Tłumaczenie: Jerzy Marcinkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magic the Gathering". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Final Sacriface
83-87376-50-7
fantastyka, powieść, Emery
Bodzionek

Armia Arcydruidki Greensleeves przemierza lodowe góry, zatopione przez ocean lasy, rozdarte wojną pola bitewne i lśniące krypty Lat-Nam, w poszukiwaniu czeków, które pozwolą pokonać armię rozjuszonych magów i położyć kres ich rządom terroru. Podczas gdy Greensleeves odkrywa starożytne sekrety, Gull Drwal toczy zaciekłe walki z keldońskim wodzem, który jest kluczem do strasznej tajemnicy z przeszłości. Z każdą walką Greensleeves, Gull i ich niewielka armia nabierają pewność, że może ich uratować tylko jedno zaklęcie. Lecz żeby go użyć, Greensleeves musi być gotowa do ostatecznego poświęcenia.

źródło opisu: Okładka.

Tomasz89 | 2015-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2015

10 lat temu dałem dychę całej trylogii. Dzisiaj magia MtG już minęła, ale nadal jest to cykl lepszy od większośći obecnie dostępnych tytułów. Szkoda, że nie wydano więcej powieści. W odróżnieniu od książęk z Blizzarda i innych gier widać, ze pisana była z fantazją, a nie na fali popularnośći.

Marek Bednarczuk | 2012-10-15
Przeczytana: 29 marca 2012

Kontynuacja przygód Gulla i Greenie, jednocześnie zakończenie cyklu i miłe odniesienie do Bratobójczej Wonjny.

SzczepanIF | 2012-03-30
Przeczytana: 01 sierpnia 2007

Najlepsza część całej trylogii :)

zygmart | 2015-12-15
Bartosz | 2014-02-20