Fuj! Jak mniej śmiecić

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dbamy o naszą planetę. Nie sami – z rodzicami!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biobooks
978-83-62400-02-7
ekologia, śmieci, dla dzieci
Marta Zuzanna

Codziennie produkujemy śmieci, niestety. Gdzie trafiają śmieci, co się z nimi dzieje i co robić, by było ich mniej - na te pytania pomoże odpowiedzieć ta właśnie książka. Na końcu książki znajdziecie propozycje manualnych zabaw - zadań i doświadczeń. Dla rodziców zamieszczono specjalny poradnik - ściągę, która pomoże wyjaśnić dziecku rozmaite kwestie związane ze śmieciami m.in. jak funkcjonują wysypiska śmieci, na czym polega recykling itp.

źródło opisu: http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/364/index.html

źródło okładki: http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/364/index.html