Wszystko od nowa

Reni

Historia o trzydziestoletniej niepoprawnej optymistce, która gdyby była normalna, już dawno nie chodziłaby po tym świecie, bo ileż można głupot w życiu narobić? Źle wyjść za mąż, zakochać się i wszystko stracić, a zyskać tylko długi. Egzamin z dojrzałości oblany, ale może coś w tym jest, że co nas nie zabije, to nas wzmocni, i kiedyś los się uśmiechnie.

źródło opisu: Wydawnictwo Alma, 2010

źródło okładki: źródło własne

milosz33 | 2011-02-11
Przeczytana: 10 lutego 2011

Autorka tej książki"Wszystko od nowa" to oszustka.Moja firma próbowała sprzedać jej książkę,a pisarka nie chce teraz zapłacić za usługę.Kłamie,że zrobiła przelew,który nigdy nie dochodzi,potem obiecuje,że zapłaci w inny dzień,aż wreszcie udaje,że jej nie ma.Nie odbiera telefonów,nie odpisuje na mail'e.

Miłosz Michalik
Tele-Partner F.T.U.

marta311274 | 2013-11-04
Przeczytana: 30 sierpnia 2013

Kapitalna , bawi do łez . Podczas czytania tej książki poprawa nastroju gwarantowana :)

meryku | 2016-06-22
Przeczytana: 19 grudnia 2011