fantasy, paranormal romance
angielski
daria

These all-new paranormal romances from today's hottest authors feature a female werewolf who comes into her own; a Lord who crosses paths with a fiery mage; a mixed-blood Child of the Moon who faces an uncertain future; and a woman whose sixth sense proves to be a dangerous talent.

źródło opisu: http://www.us.penguingroup.com

źródło okładki: http://www.us.penguingroup.com

Przeczytana: 13 grudnia 2014

Zaczęłam czytać tę pozycję w ciemno, nie wiedziałam o czym jest i czego mam się spodziewać. Zaskoczyła mnie ta opowieść gdyż jest to moja pierwsza przygoda tylko z wilkami. Polubiłam Annę i od samego początku miałam przeczucie, że jest kimś wyjątkowym. Szkoda, że ona sama o tym nie wiedziała i przeszła tak wiele zniewag i przemocy. Uświadomił ją on, przystojny o zniewalającym wyglądzie i charyzmie Charles. Jej obrońca, wybawiciel i wilk, który obrał ją na swoją partnerkę.

aneksa | 2015-04-21
Na półkach: Recenzja, Przeczytane

Opowiadanie Patricii Briggs - Alfa and omega.
Ta historia rozpoczyna nowy cykl Pani Briggs. Akcja jest umieszczona w świecie, który już wcześniej wykreowała dla Mercedes Thompson. Tutaj jednak mamy innych bohaterów – Charlesa, syna Marroka oraz jego partnerki Anny.
Mimo, że są to realia które wcześniej poznałam i pokochała, to myślę, że ta seria będzie mroczniejsza. Brakuje sarkazmu i humoru jak wcześniej. Mam wrażenie, że tutaj wilkołaki są bardziej złe, bardziej sadystyczne, po prostu bardziej nie ludzkie.
Ale podoba mi się i z chęcią poznam więcej.

Winter | 2015-06-29

UWAGA - gwiazdki dotyczą tylko pierwszego opowiadania - Patrici Briggs "Alpha&Omega"! Innych, wstyd przyznać, nie przeczytałam. Kupilam książkę tylko dla tego jednego, bo ono zaczyna cały cykl o Charlesie i Annie. W polskim wydaniu jest pierwszą częścią książki.

nuwaika | 2015-02-11
Przeczytana: 10 lutego 2015

Przeczytałam amatorskie tłumaczenie i ogólnie książka mi się spodobała. Opowiada historię Anny, wilkołaczycy, która została przemieniona wbrew swojej woli. W stadzie jest postrzegana jako wilk uległy, więc jest wykorzystywana w straszny sposób. Nie nauczono jej też wszystkiego, co powinna wiedzieć o nowym życiu. Dopiero gdy poznaje Charlesa, dominującego wilka a zarazem syna najważniejszego wilkołaka w Ameryce Północnej (Marroka), dowiaduje się o całym fałszu i postanawia pomóc mu wymierzyć sprawiedliwość. Zaczyna również odczuwać do niego zapomniane uczucia.
Książka jest wstępem do serii Alfa i Omega P. Briggs, znajdują się w niej odniesienia do innego znanego cyklu autorki o Mercedes Thompson.

jawora | 2015-12-20
Na półkach: Przeczytane, Pdf, Fantastyka